Новини

  Випуск 2024

  23 червня на подвір'ї Крищинецького ліцею  було людно та хвилююче урочисто, адже відбулося святкове вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 11 класу. Документ про досягнення першої важливої сходинки в житті отримали 5 учнів. 
  Вітання від директора ліцею, класного керівника та батьків будуть ще довго звучати теплим відкликом в юних серцях.
  Нехай здобуті в стінах рідного ліцею знання стануть для них майданчиком можливостей і відкриттів. Бажаємо бути відкритими до нових ідей, впевнено долати будь-які життєві перешкоди й досягати поставлених цілей!
  24.06.2024 | Aдмін | Читати далі

  Свято Останнього дзвоника

  Сьогодні на подвір'ї Крищинецького ліцею відбулося свято Останнього дзвоника!
  Останній дзвінок – свято радості та смутку! Ліцей стає другим домом, тому ми не прощаємось, а кажемо «До побачення!».
  Дорогі наші одинадцятикласники, ось ви і виросли! Пролетіли роки, і сьогодні для вас звучить останній  дзвінок. Ми бажаємо вам самостійності і прямої, правильної дороги. Бажаємо вам зробити правильний вибір в житті, адже саме зараз ви тримаєте в руках своє майбутнє!
  Дякуємо вчителям за їхню відданість, професіоналізм та невтомну працю, яка надихала та мотивувала учнів до нових звершень. 
  Висловлюємо щиру вдячність батькам, які були поруч із дітьми, підтримували їх і допомагали долати всі труднощі.
  Хочемо висловити особливу подяку нашим захисникам із Збройних Сил України, які забезпечували нам спокій і безпеку, що дозволило нам навчатися і розвиватися.
  Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів та миру. Щасливих та гарних канікул!
   
   
  До зустрічі 1 вересня!
  Слава Україні!
  31.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  Акція «Голоси Дітей»

  Сьогодні у нащому ліцеї проводилась акція «Голоси Дітей», запроваджена Оленою Зеленською. На знак вшанування пам'яті діток, яких не стало внаслідок збройної агреСьогодні у нащому ліцеї проводилась акція «Голоси Дітей», запроваджена Оленою Зеленською. На знак вшанування пам'яті діток, яких не стало внаслідок збройної агресії рф. Здобувачі освіти розвішали на подвір’ї ліцею на деревах дзвоники – символи передзвону дитячих голосів, що затихли назавжди.
  Вічна та світла пам’ять маленьким ангелам, яких забрала війна.  
  Нехай їхні душі знайдуть спокій, а ми завжди будемо пам'ятати про них.сії рф. Здобувачі освіти розвішали на подвір’ї ліцею на деревах дзвоники – символи передзвону дитячих голосів, що затихли назавжди.
  Вічна та світла пам’ять маленьким ангелам, яких забрала війна.  

  Нехай їхні душі знайдуть спокій, а ми завжди будемо пам'ятати про них. 

   

  30.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  Квест-гра "Прощавай, Букварику!"

  У дружній родині 1 класу   Крищинецького ліцею  відбулася квест-гра "Прощавай, Букварику!". Першокласники завершили знайомство зі своєю найважливішою книжкою – Букварем!
  Їхні перші літери зазвучали вже не просто складами, словами, а цілими реченнями у текстах!
  Маленькі нушенята вирушили у подорож Країною Знань. Мандруючи зупинками: «Абетку збираймо, нашу гру розпочинаймо», «Мовознавча», «У царстві казок», «У світі математики», «Природа навколо нас», "Спорт - запорука здоров'я", "Музична"та «Фінальна",
  учні  виконували на них різноманітні цікаві завдання.
  Діти продемонстрували свої перші досягнення у навчанні, кмітливість, винахідливість, творчі здібності, вміння працювати у команді, бути дружними, товариськими, допомагати й підтримувати один одного.
  За успішне виконання завдань учні отримали 
  свідоцтва "Друг Букварика".
  Бажаємо нашим першокласникам і надалі крокувати у пошуках знань впевнено, гордо, з вірою у себе!
  29.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  Обласноий конкурс "АртМісток"

  Учні Крищинецького ліцею вперше взяли участь у обласному конкурсі "АртМісток".
  Конкурс був організований Тульчинським Фаховим Коледжем Культури  та відбувався у Палаці Потоцьких.
  Дитячий конкурс переріс у масштабний фестиваль.
  Учні мали змогу відвідати майстерки (майстер-класи) та власноруч виготовити: огрядних панночок барського та бубнівського штибу, славнозвісних вершників і улюбленців  коників, голосистих півників,  брязкучих "хихичок", шаргородських дзвоників, барських зозуль, рахнянсько-лісових  мисок, крищинецьких полумисок, кібличських карасів на тарілках,   бубнівських  вазонів, оновлених жерденівських кахлів, жорнищенських "Ганджиків", а також спробувати свої сили: у ткацтві, малюванні коржика та вишиванні справжної картини.  За кожен відвіданий майстер клас учасники отримували випаляні значки-підвіски: сердечка, коники і т.д.
  Всі вироби, створені під час майстерок, монетезуються  в донати для наших захисників. 
  Щиро вдячні організаторам, викладачам та студентам за чудову можливість доторкнутися та створити прекрасне своїми руками.
   
  29.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  Подяка ТОВ АК "Зелена долина"

  Адміністрація, учнівський та педагогічний колектив Крищинецького ліцею висловлюють щиру подяку ТОВ АК "Зелена долина" в особі Юрію Морозу за надану допомогу: матеріали для проведення поточного ремонту в ліцеї.
  Вдячні Вам за розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку.
  24.05.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
  Всього новин: 211