Новини

  Акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

  Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники всієї України, закінчуючи свої заклади освіти та прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку… Війна змінила все. Але саме це покоління будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після перемоги.
  У такі тяжкі часи випробувань Асоціація професіоналів довкілля ініціювала Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», щоб кожен випускник зміг посадити дерево в своєму місті, містечку чи селі, яке символізуватиме віру в нашу перемогу.
  Одинадцятикласники Крищинецького ліцею разом з класним керівником Кобрин Тетяною Василівною підтримали акцію та посадили молоді дерева модрини біля закладу. 
  Щиро вдячні ліснику Клименку Сергію Михайловичу за надані дерева.
  Ми сильні лише тоді, коли разом!
  12.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

  6 квітня у світі відзначається – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).
  5 квітня 2024 здобувачі освіти Крищинецького ліцею приєдналися до флешмобу «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру до Всесвітнього дня здоров’я.
  Спорт на благо миру та розвитку – це ключове формулювання згаданої міжнародної події, що підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для суспільства, держави, урядових і неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука благополуччя та процвітання людини.
  Основна мета флешмобу «White card» – єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Кожний з нас може показати «білу картку» заради миру і спокою в світі.
  08.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Працівники Тульчинського РУ ГО ДСНС України у Вінницькій області у ліцеї

  Цікаво, весело та в дружній атмосфері у нашому ліцеї працівники Тульчинського РУ ГО ДСНС України у Вінницькій області Анін Інною Миколаївною і Лелекою Тетяною Михайлівною було проведено урок безпеки з теми: "жежна безпека в побуті, правила поведінки на воді, правила поведінки під час виявлення небезпечних чи підозрілих предметів",По правила поведінки під час канікул.
  Щиро дякуємо за цікавий та пізнавальний захід!

   

  20.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс "Проліски надії -2024"

  Вітаємо наших переможців районного етапу конкурсу "Проліски  надії -2024" :
  1. Буга Сніжанна Олексіївна- ІІ місце;
  2. учнівський колектив 3 класу - ІІ місце;
  3. учнівський колектив 7 класу -ІІІ місце.
  Пишаємося! Вперед, до нових перемог!

   

   

  13.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  День рідної мови "Слідами слів"

  Здобувачі освіти Крищинецького ліцею взяли участь у мовному онлайн - квесті до Дня рідної мови "Слідами слів".
   
  Сьогодні, як ніколи, важливо берегти свою мову, адже вона – це наш код нації, наша духовна зброя, наш оберіг.❤
   
  Тож давайте шанувати і любити рідну мову, піклуватися про неї, захищати, читати українські книжки, співати українські пісні, говорити українською мовою, адже це – наш внесок у майбутнє України!📚📖
   
  Нехай наша мова процвітає, єднає нас та веде до нових перемог!✌☀️🇺🇦
  13.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  Сьогодні — День пам'яті Героїв Небесної Сотні. 
  Цей день став символом боротьби українців за гідність, права і свободу.
    Десять років минуло від тих подій, коли на Майдані загинуло найбільше активістів. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність - до Небесної Сотні.
     105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України. Ці люди стали символом мужності, самовідданості та готовності жертвувати своїм життям за майбутнє країни.
  День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.
  Герої не вмирають!
  22.02.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
  Всього новин: 198