Новини

  День української писемності та мови

  Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови в  Крищинецькому ліцеї відбувалося 27 жовтня. 
          Упродовж дня лунали поетичні виступи «Споконвіку було Слово...», "Мова - духовне багатство народу".
      Протягом багатьох століть українську мову, усну та писемну, обмежували  та забороняли. За неї саджали за ґрати, засуджували до вигнання та вбивали. Але українська мова вистояла. Вона – жива! І хоч російські загарбники знову намагаються її знищити – українська гордо звучить по всьому світу. 
            Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.
  31.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  "Всеукраїнський урок єдності"

  Учні Крищинецького ліцею 8-10 класів переглянули телевізійний урок "Всеукраїнський урок єдності". Урок було проведено з метою підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення

  24.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з односельчанином, бійцем ЗСУ, Поворознюком Сергієм Володимировичем

  З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників сьогодні у нашому ліцеї було організовано зустріч із дорогим та шановним гостем, нашим односельчанином Поворознюком Сергієм Володимировичем, сапером, бійцем ЗСУ 2-го стрілецького батальйону 72 ОМБр "Чорні запорожці".
  Сергій Володимирович - людина сильної волі, міцного характеру, упевнений у собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах  він ділився з учнями спогадами, розповідав дітям, що пережив за час, проведений на Донбасі. Наш захисник своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошений воїн намагався у доступній формі розповісти дітям про життя на    війні, про те, як боронили довірений об'єкт, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а на лінійці панувала тиша…
            Наприкінці зустрічі наші ліцеїсти передали малюнки та листи для побратимів Сергія  Володимировича, а він щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують солдатів своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою
  23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  День ментального здоров’я

  10 жовтня увесь світ відзначає День ментального здоров’я. Цього року подія є особливо актуальною для України, адже мільйони дітей і дорослих, як в країні, так і за її кордонами, зараз як ніколи потребують емоційної чи психологічної підтримки.
  Під керівництвом практичного психолога Чурікової Н.В. та з допомогою заступника з навчальоно-виховної роботи Лесько О.А. педагога-організатора Іванишеної Н.В., бібліотекаря Гайдушняк Л.В., класних керівників Сташок О.П. (1 класу), Горенської Л.Д. (5 класу), Ковтун Т.А. (6 клас) для учнів 5-8 класів Крищинецького ліцею  був проведений квест "Ментальне здоров'я", метою якого було поширити знання учнів про ментальне здоров'я, його складових; сприяти згуртованості учнівських колективів, формувати уміння працювати в команді, розвивати здатність до взаємодії, бажання розвивати творчі здібності, знайомство із собою та своїми друзями.
  Учні були активними учасниками квесту: виконували цікаві вправи, вчилися працювати в команді, підвищили свої  комунікативні навички та отримали гарний настрій.
  Подібні просвітницько-профілактичні заходи допомагають здобувачам освіти впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштування на урок, на плідну роботу, сприяють атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту.
  23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Про торгівлю людьми

  Торгівля людьми не обмежується жодними кордонами —  це глобальна проблема, що стосується країн усього світу.
   
  Цей злочин  завжди був і залишається одним із найприбутковіших бізнесів, доходи від нього прирівнюються до продажу зброї та наркотиків. Крім того, щороку виявляються нові форми торгівлі людьми, із використанням більш сучасних способів вербування.
  Торгівля людьми заборонена і карається законом України за ст.149 Кримінального кодексу України.
     Для отримання допомоги чи консультації телефонуйте за вказаними телефонами:
  👉 1547 – Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей
   
  👉 102 – Гаряча лінія Національної поліції України
  👉0 800 213 103 Контактний-центр системи безоплатної правової допомоги
  👉 527 – Гаряча лінія з протидії експлуатації
  👉116 123 Гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації
  👉 116 111 Національна дитяча гаряча лінія
  👉 112 – Cлужба екстреної допомоги в ЄС
  20.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з поліцейськими

  Сьогодні під час патрулювання до ліцею завітали дільничний офіцер поліції сектору превенції Тульчинського РВП капітан Войтко Олександр Олександрович та поліцейський офіцер громади Цюпко Дмитро Петрович. 
            Учням розповіли про основні правила безпечної поведінки на дорозі, звернули увагу на їх дотримання. Також учням наголосили про важливість відвідування ліцею та про особливості професії поліцейського.  Після проведеної зустрічі ліцеїсти мали змогу оглянути службовий автомобіль та спорядження поліцейських офіцерів громади.  Закінчилась зустріч поліцейських та учнів спільним фото.
  29.09.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
  Всього новин: 211