Новини

  Cучасна їдальня

  Ми маємо сучасну їдальню
  Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, ліцею, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива, тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні. 
  Для поліпшення організації харчування здобувачів освіти  в ліцеї був розроблений проєкт «Смачно. Затишно. Сучасно» (ремонт шкільної їдальні), який взяв участь конкурсі  проєктів від БО "БФ "МХП-ГРОМАДІ".
  Проєкт  був реалізований до 1 вересня 2023 року. 
  Загальний бюджет проєкту склав: 188 100 гривень, з яких фонд конкурсу 98 100 гривень і партнери проєкту  90 000 гривень .
  Висловлюємо подяку  партнерам проєкту: Тульчинській міській раді , ТОВ АК "Зелена долина", ФГ "Золота нива-1", ФГ "Кринички".
  Кошти були використані на  придбання посуду та кухонного обладнання (вентиляційний зонт, посудомийні машини- 2 шт., морозильна камера, холодильник, водонагрівач), виготовлення та заміну віконних рам (6 штук) та дверних пройомів (2 штуки), заміну освітлення (30 світлодіодних LED панелей, проводки).
  Адміністрація ліцею, педагогічний колектив і учні висловлюють велику подяку нашим добрим чарівникам за втілення мрій у життя.
  29.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день миру

  Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. 

              Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
          З нагоди Дня миру у нашому ліцеї проведено тематичні виховні заходи та  флешмоб «Голуб миру», під час якого учні висловлювали  побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».
            Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. 
       Не можна говорити про міжнародний мир, коли щодня країну у центрі Європи обстрілюють ракетами і безпілотниками.
         Україна – мирна країна. 
  Проте буде відстоювати свою незалежність до кінця. 

   

  29.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Забіг "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України"

  Учні 2-11 класів та працівники Крищинецького ліцею долучилися до забігу "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України".
   Щорічну акцію, яка проходила вже вшосте, започаткував у 2018 році батько загиблого Героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка, Олег Дурмасенко спільно з Таїсією Братасюк та Дмитром Примаченком.
  Забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» не є змаганнями - це вшанування пам’яті полеглих Героїв.  Головний сенс участі в меседжі забігу: «Не дати нащадкам забувати про Героїв, що ціною власного життя захищали Україну».
  Учасники забігу вдячні  підприємцям с.Крищинець Дідур Л.С., Кушніру О.А., Качановському Б.В., Лащенко Ю.С. за надані  солодощі
  28.08.2023 | Aдмін | Читати далі

  ОГОЛОШЕННЯ

  Про проведення громадських слухань  з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування

  11.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  РІШЕННЯ

  Про пониження ступеня та перейменування Крищинецького ліцею Тульчинської міської ради Віницької області 

  11.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  Про проведення громадських слухань  з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування

  11.06.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
  Всього новин: 211