Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Статут Крищинецького ліцею  Тульчинської міської ради Вінницької області


Ліцензія на впровадження освітньої діяльності


Структура та органи управління ліцею


 Положення про внутрішню  систему забезпечення якості освіти Крищинецького ліцею Тульчинської міської ради


Режим роботи ліцею


 Освітні програми за якими здійснюється вивчення навчальних предметів 


Розклад уроків


 Кадровий склад вчителів


Територія обслуговування, закріплена за закладом


Фактична кількість учнів ліцею


Ліцензований обсяг учнів


 Мова освітнього процесу


 Наявність вакантних посад


 Матеріально-технічне забезпечення ліцею


Результати моніторингу якості освіти


Річний звіт про діяльність закладу


Правила прийому до ліцею


 Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами


Правила поведінки здобувачів освіти в освітньому закладі


Протидія булінгу 


Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання публічних коштів


 Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти отримані з інших джерел, не заборонених законодавством для закладів освіти


Накази


Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників.


Протокол про вибір підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників. 


 Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників.


Протокол про вибір підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників.


Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників.

Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників. 

Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників.

Протокол про вибір підручників для 7- 11 класів закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної середньої загальної освіти і педагогічних працівників.