Новини

  Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів району «Робота з батьками першокласників під час адаптаційного періоду»

  16 березня 2016 року на базі школи відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів району на тему «Робота з батьками першокласників під час адаптаційного періоду».

     У ході проведення семінару практичний психолог школи

  Дигас Н.В. розповіла про особливості співпраці практичного психолога та соціального педагога з батьками першокласників. Крім того було проведено тренінг «Ефективне спілкування батьків з дітьми»,  мета якого - сприяння  становленню батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії батьків  і дітей. Для розкриття теми тренінгу було проведено: метафору «Річка та береги», модельовану ситуацію «Дитина повернулася зі школи»,  тренувальну вправу «Як звертатися до дитини», ситуаційно рольову гру «Ярлики», вправу на активізацію «1-2-3-4-5» та надано поради  «Десять заповідей про права дитини».  25.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад