Новини

  Відзначаємо 150-річчя від дня народження Лесі Українки

  З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, враховуючи її вагомий внесок  у розвиток української  культури, літератури та з метою популяризації  творчості поетеси , виховання в учнів  любові до українського художнього слова у Крищинецькій ЗШ І-ІІІ ст проведено ряд заходів.  Класні керівники 2-3 (Сташок О.П.та Кішик Н.І.) класів провели години спілкування «До тебе, Україно, струна моя перша озветься».   

  Учні 6 класу (класний керівник Карабуля І.О.) провели виховний захід до  150 річчя з дня народження  Лесі Українки  «Сором – хилитися і долі коритися».

   Школярі розповідали, що Леся Українка - приклад сили духу і стійкості. Незважаючи на важку хворобу, вона боролася, творила і не здавалася. З’єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей, з їхнім пориванням до волі і щастя, вона крокує великою землею безсмертя.

  Учні 4 класу(класний керівник Семенюк Т.В.) підготували презентацію до  150-річчя з дня народження Лесі Українки «Миті яскравого життя». Діти цікаво розповідали про премію імені Лесі Українки, про поетесу і кінематограф, про астероїд 2616, який названо на честь Лесі. Люди, як зорі, полишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті.

  Учителі  української мови (Буга С.О.та Карабуля І.О.) з учнями 5,7 10 класів  створили летбуки на тему « 150-річчя з дня народження Лесі Українки». Та провели конкурс малюнків «Лесина казка».

  Бібліотекар Гайдушняк Л.В. організувала тематичну бібліотечну виставку «Лесина казка», присвячену дню народження Лесі Українки.  09.03.2021 | Aдмін

  Вернутись назад