Новини

  Ювілей – величне й незабутнє свято!

  Ювілей – величне й незабутнє свято!

  Під шкільними вітрилами летить у майбутнє Крищинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що відсвяткував першого вересня День знань та своє 30-річчя.   Учнівський та педагогічний колективи гостинно вітали випускників усіх поколінь, батьків, учителів, гостей, а також першокласників нової української школи. На святі були запрошені гості:

  - начальник відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської  райдержадміністрації 

  Чепернатий Сергій Володимирович;

  - голова районної ради профспілки працівників освіти Стовбчата Анастасія Андріївна;

  - представники від ТОВ АКА «Зелена долина»: Кульбаба Петро Вікторович,  Подпонаровський Анатолій Людвигович, Чайка Василь Прокопович;

  - сільський голова Семенюк Василь Васильович;

  - колишній директор школи Краєвський Василь Антонович.

  Крім теплих зичень, шкільна родина отримала від гостей ще й цінні подарунки.

           Також на святкову лінійку були запрошені пенсіонери, які працювали у стінах рідної школи. Вітальним словом ведучі подякували наставникам за мудрі уроки життя та подарували від імені усіх працівників квіти та пам’ятні подарунки.

  З трепетом у душі пригадав найкращі роки Краєвський Василь Антонович, адже далекого 1989 року він був першим директором нашого закладу. Завершилося свято традиційним шкільним дзвінком, після якого почесні гості завітали в навчальний заклад на оглядову екскурсію.

  Крищинецький заклад загальної середньої освіти має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому. 30 літ від роду школа має, та все молодіє, та все процвітає. Бо спонсори гарні, і друзі надійні дають допомогу на ремонти постійні.

  Ми щиро вдячні голові села Семенюку Василю Васильовичу та депутатам сільської ради, ТОВ АК «Зелена долина», ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Агро Еталон Плюс», громадській організації «Життя і розвиток громад», головою якої є народний депутат України Лариса Білозір, підприємцям села.

  Щиро вдячні всім, хто прийшов на свято! До нових зустрічей!

     21.10.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: с. Крищинці вул.Колгоспна 51 Тульчинського району Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33

Email: kryschynci.shkola@i.ua