Новини

    Виступ директора Крищинецького ЗЗСО І - III ступенів на загальних зборах

     

     



    Вступ

    Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівники навчальних закладів щорічно звітують перед загальними зборами колективу навчального закладу та батьками.

    Закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність за 2017-2018 н. р.

        Як директор школи у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувався Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням «Про загальноосвітній навчальний заклад» та іншими законодавчими документами України, що регламентують роботу навчального закладу, Статутом школи, правилами внутрішнього розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, іншими нормативними документами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

     Першочерговим завданням адміністрації є організація роботи школи, де колектив має спільну мету, обумовлену світовими, державними, регіональними тенденціями розвитку освіти; формування системи показників та оцінок, які контролюють, оцінюють та регулюють процеси в управлінні.

        Враховуючи сучасні вимоги, стиль керівництва школою більш близький до демократичного, так як більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи. Рішення до управління та контролю за навчально-виховним процесом адміністрація школи приймає колегіально.

     

    1.  Загальні відомості про школу:

    -         повна назва навчального закладу: Крищинецька загальноосвітня школа І - III ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області.

    -         форма власності: комунальна

    -         юридична адреса навчального закладу: 23631, вул.Колгоспна,51, с.Крищинці, Тульчинського р-ну, Вінницької області;

    -         мова навчання та виховання: українська.

    -         Кількість класів -10, місць за проектом -320.

    -         Станом на 1 вересня 2017 року у школі навчалося 110 учнів;

    -         Упродовж  2017 – 2018 навчального року ніхто з учнів не вибував та не прибував;

    -         Станом на травень 2018 року у школі навчалося 110 учнів;

    -         Школа працює в одну зміну: уроки тривають із 900 до 1535 згідно розкладу, у 1 класі 35 хв, у 2-4 класах 40хв, у 5-11 кл- 45хв, у середу учні 10 класу навчаються у Тульчинському МНВК.

     

    2.   Матеріально-технічна база навчального закладу:

    -        приміщення типове, школа побудована у 1989 році;

    -       упродовж навчального року  було здійснено заміну восьми вікон у двох навчальних кабінетах (хімії та фізики) на енергозберігаючі, готуємо до поточного ремонту приміщення школи та навчальних кабінетів, на які було та ще планується залучити 29700грн. батьківських коштів, згідно соціальної угоди TOB АК «Зелена долина» АФ «Тульчинське» виділило фарби, щіточки, валіки, розчинник, шпаклівку, грунтівку, цемент, плануємо ще отримати фарбу та інші матеріали з відділу освіти;

    -       плануємо заміну старих дерев'яних вікон на металопластикові на суму 210 тисяч гривень за результатами обласного конкурсу;

    -       За програмою «Шкільний автобус» здійснюється підвезення учнів із вул.Набережна, с.Захаряшівки, Гриненки та Тульчинського МНВК.

     

    3.    Кадрове забезпечення:

    -   кількісний склад працівників школи:

    28 працівників та 2 сезонних працівники.

    Педагогічні працівники мають наступні кваліфікаційні категорії:

    Вища категорія - 4

    1  категорія - 7

    II    категорія – 4 

     Спеціаліст – 4    

    За стажем:

    До 3-ох років: 1

     3-10 років: 6

    10-20 років: 2

    20 років і більше: 9

    В школі працював 1 педагогічних працівники за сумісництвом (вчитель МСП – Антохова Л.С.), з нею буде продовжено трудові відносини в наступному році.

    Усі працівники мали повне тижневе навантаження окрім вчителя-сумісника Антохової Л.С.

    Підвищення освітнього рівня вчителів є першочерговим завданням адміністрації школи, передбаченим перспективним планом роботи.

        Курсову перепідготовку педагогічні працівники проходять згідно графіка. Так у 2017- 2018 н.р. - 6 учителів.

        Атестація педагогічних працівників школи проводиться з метою активізації творчої професійної діяльності вчителів. Стимулювання безперервної фахової  й загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання й виховання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці відповідно до Закону України «Про освіту» та Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 (із змінами).

        Атестація вчителів школи як чинник виявлення професіоналізму, компетентності вчителя, відіграє важливу роль у результативності навчально-виховного процесу.

        Під час атестації виявляються професійні нахили, якості вчителя, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду кращих вчителів. Атестація для вчителів стає перевіркою їхнього особистого зростання, можливістю поділитися з колегами своїми здобутками, іспитом на компетентність. Тому адміністрація школи, психологічна служба та атестаційна комісія тісно співпрацюють, координують свої дії відповідно до таких завдань:

    -   вивчати професійні якості вчителя;

    -   враховувати потенційні можливості вчителя відповідно до вимог сучасної педагогіки, дидактики та психології:

    -   неухильно дотримуватись вимог зазначеного Положення та керуватися кваліфікаційними характеристиками відповідно до встановлення кваліфікаційних категорій;

    -   максимально використовувати мотиваційну та стимуляційну функції атестації;

    -   створити всі умови для виявлення, вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду.

    Так в 2018 році пройшли атестацію та отримали відповідні кваліфікаційні категорії наступні працівники:

    -       підтвердила І категорію Кішик Н.І.;

    -       отримали І категорію Лесько О.А. та Сідовічев В.В.;

    -       отримала ІІ категоріюКлименко Т.П.;

    -       перенесено атестацію на один рік Гриценко В.П. у зв'язку зі станом здоров'я.

     

    5.     Медичне обслуговування учнів:

    За школою закріплена медсестра, Антохова Л.С., на третьому поверсі обладнано кабінет.

    У свою чергу ми теж здійснюємо роботу по пропаганді здорового способу життя - це і фізкультхвилинки в початкових класах, організація дозвілля під час перерв, виховні години.

     

    6.  Організація харчування учнів:

    106 учнів школи охоплені гарячим харчуванням. У школі здійснюється одноразове харчування учнів:1- 4 кл.(4дітей), діти учасників АТО, дитина-інвалід та діти з малозабезпечених сімей(9) харчуються за кошти держави з 1040до 1100 , учні 5-10 кл.(48)  – за батьківські кошти з 1145 до 1205 . Харчоблок, забезпечений необхідним обладнанням та кадрами.

     

    7.     Навчально-виховна робота:

    Учні 1-2 класів упродовж року оцінювалися вербально.

    Із 85 учнів 3-10 класів навчальний рік закінчили:

    На високому рівні -5 учні;

    На достатньому рівні - 28 учень;

    На середньому рівні - 39 учнів;

    На початковому рівні - 12 учні.

       Переможці II етапу конкурсів та олімпіад

    1.   Яцуляк Роман, учень 8 класу, посів ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади згеографії;

    2.   Джигирис Маргарита, учениця 7 класу, посіла І місце у II етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.ЯцикаІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    3.   Якобець Яна, учениця 10 класу, посіла I місце в II етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

    4.   Марущак Вікторія, учениця 7 класу, зайняла ІІ місце в районному конкурсі читців, приуроченого 80-річчю від дня народження А.Бортняка, В.Стуса;

    5.   Мазур Владислав, учень 9 класу, зайняв ІІ місце в районному конкурсі читців, приуроченого 80-річчю від дня народження А.Бортняка, В.Стуса;

    6.   Алешко Марина, учениця 4 класу, зайняла ІІ місце в ІІ етапі учнівської олімпіади з української мови.

     

            Учні школи все частіше стають учасниками Всеукраїнських та міжнародних предметних конкурсів та змагань: українознавчої гри «Соняшник», конкурсу з англійської мови «Грінвіч», природознавчої гри «Геліантус», математичного конкурсу «Кенгуру», фізичного конкурсу «Левеня», міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок».

           Навчання у школі здійснюється за технологічним профілем і по закінченню школи разом із атестатом учні одержують свідоцтво про одержання робітничої професії.

            У школі упродовж 2017-2018 н.р. були проведені виховні заходи: : Свято Першого дзвоника (педагог-організатор - Іванишена Н.В.),  День учителя (педагог-організатор - Іванишена Н.В.), урочисту  лінійку на честь посвяти першокласників у Весельчата (педагог-організатор - Іванишена Н.В.),загальношкільну акцію «Вітаємо з Миколаєм»(класний керівник 2 класу – Клименко Т.П., класний керівник 4 класу – Кішик Н.І.), Новорічний Бал казок (педагог-організатор - Іванишена Н.В.), новорічний Бал-маскарад (заступник директора школи з виховної роботи – Дигас Н.В.), святковий концерт «Усім жінкам присвячується» (педагог-організатор - Іванишена Н.В.) ,свято «Останній дзвоник – незабутнє свято» (педагог-організатор - Іванишена Н.В.).

             У школі були проведені тематичні лінійки до: Дня незалежності України, Дня партизанської славиДня української писемності і мови, 26-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України, Дня прав людини, Дня  Гідності та Свободи, Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Дня Святого Миколая, Дня Святого Миколая, Дня Соборності України, Дня пам’яті Героїв Крут, Дня пам’яті жертв Голокосту.

             Упродовж року організовані виставки дитячих малюнків: «Я і мої права», «Я малюю Україну», «Золота осінь», «Зимова казка», «Весна прийшла», «Людина і ліс».

    Упродовж року учні школи брали активну участь у шкільних, районних та всеукраїнських акціях: результатами проведення акції «П’ять картоплин» стало зібрання учнями 1- 10 класів 133 кг. картоплі, 20 кг буряка, 12 кг цибулі, 10 кг моркви яка була передана до Тульчинського Дитячого будинку, результатами проведення Всеукраїнської акції від Серця до Серця стало зібрання учнями школи 221 грн. для дітей з вадами слуху та також було зібрано 440 грн. на потреби Червоного Хреста. Було зібрано та передано благодійну допомогу ООС.

    У 2017-2018 навчального року в школі працював гурток «Футбольний»(керівник Габріель С.А.), де було задіяно 15 учні школи :

    Упродовж 2017-2018 навчального року учні школи брали участь у районних змаганнях, конкурсах:

    1.   У Всеукраїнській Виставці-конкурсі «Український сувенір» Джигирис Маргарита, учениця 7 класу, посіла І місце;

    2.   У районному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» Подолян Ілля, учень 5 класу зайняв І місце;

    3.   У конкурсі «Зіркова мрія», у номінації вокал, Безвершнюк Каріна, учениця 2 класу, зайняла ІІ місце;

    4.   У конкурсі «Зіркова мрія», у номінації читці, Марущак Вікторія, учениця 7 класу, зайняла ІІ місце;

    5.   На районних змаганнях з настільного тенісу команда учнів виборола ІІ місце.

     

    8.     Робота з батьками :

    -   індивідуальна форма,

    -   батьківські збори із залученням інших служб (так 22 березня був запрошенийдільничий інспектор Тульчинського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області Даньчишин М.Ф.).

     Приємним є той факт, що учні нашої школи не перебувають ні на шкільному обліку правопорушень , ні на обліку у кримінальній міліції.

     

    9.     Участь у громадському житті села:

     



    04.06.2018 | Aдмін

    Вернутись назад