Новини

  Прийняття учнів 1 класу у родину

  Радісно і весело розпочався святковий для Крищинецької загальноосвітньої  школи четвер 16 листопада. Адже саме в цей день батьки, учні та вчителі  зібралися разом для того, щоб прийняти у веселу і дружну родину «Весельчат» учнів 1 класу.

     У нашій школі поряд із учкомом працює дитяча організація «Весельчата», на чолі   якої стоїть  голова дитячої організації, обрана на Веселковій Раді  - учениця 5 класу Сідовічева Тетяна, яка і була ведучою урочистого свята. Учні 1 - 6  класів об'єднані у загони, які мають свою назву, девіз та речівку.

            «Ми – діточки відомі, ми кожному знайомі, ми – діточки незвичні, ми – дуже симпатичні, з країни «Весельчат». Такими словами розпочалося свято. Потім усі діти представили присутнім назви своїх загонів та дружно розказали девізи. Кожен загін познайомив  учнів 1 класу із законами та заповідями милосердя «Весельчат» та подарував усім гостям свята гарні пісні: «Дитинства світ» - 4 кл., «Країна мрій» - 3 кл., «Рідна школа» - 2 кл., «Їхав козак за Дунай» - 6  кл., «Пісня про дружбу» - 5  кл.

           Згодом настала найурочистіша мить нашого свята. Ми прийняли першокласників у «Весельчата» - учні загону «Ромашка» почепили значки учням нового загону «Сонечко». Першокласники дружно розказали свій девіз, присягу на вірність батьківщині й народу, заспівали пісні «Ми першокласники» та «Школярочка».

           У ході свята усі члени дитячої організації «Весельчата» розказали загальний девіз та разом виконали гімн дитячої організації  - пісню «Веселкова».

           На завершення свята старші весельчата привітали першокласників із вступом у лави дитячої організації «Весельчата», побажали здоров’я, сил, натхнення та пообіцяли  завжди підтримувати і у всьому їм допомагати.

   

     23.11.2017 | Aдмін

  Вернутись назад