Новини

  Міжнародний день протидії булінгу!

  4 травня – Міжнародний день протидії булінгу!  Все почалось з рожевої сорочки.
  Трохи історії: в 2007 році в Канаді двоє активістів Девід Шеперд і Тревіс Прайс встали на захист дев‘ятикласника, який став жертвою цькування через те, що прийшов в школу в рожевій сорочці. В знак підтримки та протесту проти булінгу друзі хлопчика принесли в школу кілька десятків рожевих футболок і попросили однокласників їх одягти.
  Канадські активісти та поліцейські пізніше підтримали цю ідею й започаткували щорічний марш до Дня рожевої сорочки. З того часу рожевий колір вважається символом боротьби з булінгом.
  Згодом у 2012 році Організація Об’єднаних Націй визнала епідемію залякування й цькування та оголосила 4 травня Міжнародним днем протидії булінгу.
  У Крищинецькому ліцеї до дня протидії булінгу проведено ряд заходів.
  Виготовлено та поширено серед вчителів пам'ятку "STOP BULING".
  Учні 2-10 класів взяли участь у створенні колажу "РАЗОМ ПРОТИ БУЛІНГУ" та за допомогою своїх долонь відповіли на запитання "Чому я проти булінгу?".
  Також у всіх класах були проведені заходи: -перегляд відео з обговоренням " Як боротися з булінгом: поради для дітей" (1,2,3 класи);
  -бесіди "Що таке булінг? Як його уникнути?" (4 клас), "Інформування про булінг" (5,6,8 класи) ,"Не мовчи! Зупинемо булінг разом!" (7 клас);
  -лекція "Стоп булінг!" (9,10 клас).
   


  05.05.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: с. Крищинці вул.Колгоспна 51 Тульчинського району Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33

Email: kryschynci.shkola@i.ua