Новини

  Тиждень математики

  З метою поглиблення знань учнів із математики, посилення позакласної роботи, розвитку творчих здібностей учнів, їх логічного мислення, виховання інтересу до вивчення математики та традицій рідного  краю, любові та поваги до ближнього, готовності до співпраці  у школі в період з 11 по 15 квітня 2016 року під керівництвом учителя Сіраш Аліни Миколаївни проходив Тиждень математики.  Початком Тижня стало проведення загальношкільної лінійки, на якій було здійснено нагородження учасників Всеукраїнського етапу математичного конкурсу «Кенгуру» та оголошено план проведення Тижня.

  У школі було проведено гру-подорож «Математичний експрес» (2 клас), змагання «Математична подорож у казку» (3, 4 класи), віртуальну подорож «Сім чудес України» (5,6 класи), брейн-ринг «Знавці математики»  (7,  8 класи), математичне шоу «Мій товариш зможе!» (9, 10 класи).

  З метою ознайомлення учнів із витинанкою, як із видом народних ремесел України, розвитку навички послідовності дій під час виготовлення витинанок, зокрема симетричного вирізання, вивчення основних прийомів виготовлення витинанок,  розвитку навичок безпечної праці з інструментом,  критичного мислення, виховання охайності у роботі, поваги і шани до культурної спадщини українського народу,  естетичних смаків, почуття прекрасного учителем математики Сіраш А.М. організовано  виготовлення витинанок учнями 5-6 класів, роботи яких оформлено у виставці «Витинанка – вид українського ужиткового мистецтва».

   

     25.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад