Новини

  Зустріч учнів 6-10 класів та батьків з інспектором ювенальної превенції Тульчинського РВП

  Сьогодні у нашому ліцеї відбулася зустріч учнів 6-10 класів та батьків з інспектором ювенальної превенції Тульчинського РВП Олександрою Москалюк.  Представник ювенальної превенції провела бесіду на тему :"Кібербезпека: гігієна в мережі". Увагу було зосереджено на протидії злочинним угруповуванням та небезпекам у соцмережах.

  На сьогоднішній день Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Сучасні підлітки часто використовують Всесвітню павутину не лише для навчання та спілкування з друзями, а й шукають у ній поради для вирішення власних проблем. Цим нерідко користуються зловмисники.
  Останнім часом у мережі серед підлітків почали набувати все більшої популярності молодіжні субкультури, вплив яких на молодь деструктивний. Аби вчасно зреагувати та не допустити критичних наслідків серед підростаючого покоління, співробітники ювенальної превенції проводять профілактичні бесіди з неповнолітніми.
  Під час зустрічі учням роз’яснили, як безпечно отримувати з мережі корисну інформацію, а головне - уникати ризиків.
  Особливу увагу, при розмові з батьками, акцентували на новому молодіжному русі, що схиляє підлітків до вчинення конфліктів та масових сутичок, які в подальшому тягнуть за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.
  Шановні діти, якщо у вас є певні переживання чи потребуєте підтримки, пам’ятайте що ви не одні, допомогти можуть батьки, класний керівник, практичний психолог або співробітники ювенальної превенції.
   

     17.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: с. Крищинці вул.Колгоспна 51 Тульчинського району Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33

Email: kryschynci.shkola@i.ua