Новини

  Тиждень початкових класів

  З метою поглиблення знань учнів початкових класів із базових дисциплін, посилення позакласної роботи, розвитку творчих здібностей учнів, виховання інтересу до вивчення навчальних предметів,  любові та поваги до ближнього, готовності до співпраці  у школі в період з 04 по 08  квітня 2016 року під керівництвом учителів початкових класів Сташок Оксани Петрівни, Кішик Наталії Іванівни, Семенюк Тетяни Василівни та Клименко Тетяни Петрівни було проведено Тиждень початкових класів.  З метою систематизації знань учнів про казки, прислів’я, формування вмінь працювати в колективі, розвитку уваги, мовлення та мислення учнів, виховання в них працелюбності, гостинності, дружелюбності на матеріалах казок, прищеплення любові до народної творчості серед учнів 1 класу учителем Сташок О.П. було проведено вікторину «Мої улюблені казки». Першокласники відгадували казки за уривками, розпізнавали ілюстрації до казок, розгадували загадки про казкових героїв. Переможцями вікторини стали:

  1.      Рудь Назарій – І місце.

  2.      Гарага Роман – ІІ місце.

  3.      Корчак Руслан – ІІІ місце.

   Учні 2 класу під керівництвом учителя Кішик Н.І. взяли участь у інсценізації казки «Колобок на новий лад». Проведення даного заходу сприяло формуванню в учнів розуміння того, що своє здоров’я потрібно вміти берегти і захищати, навчанню дітей способам регулювання власної поведінки у довкіллі, вихованню бажання використовувати набуті гігієнічні навички у повсякденному житті.

   Серед команд «Совоньки» та «Всезнайки» учнів 3 класу було проведено математичний КВК (вчитель – Семенюк Т.В.). Проведення даного змагання, обрані вчителем форми роботи, достатнє забезпечення наочними матеріалами сприяли формуванню в учнів умінь доводити, пояснювати, відстоювати власну думку, розвитку творчих здібностей школярів, вихованню інтересу до математики, любові до народної творчості. До конкурсів математичного КВК учителем було включено завдання з усіх вивчених розділів математики, що сприяло узагальненню та систематизації знань та вмінь учнів, формуванню в них навичок використання набутих знань в нестандартних ситуаціях.  Перемогу у даному конкурсі здобула команда «Совоньки».

  З метою  поглиблення знань учнів з української мови, розвитку уважності, кмітливості, спостережливості, виховання любові до рідної мови учителем Клименко Т.П. для учнів 4 класу було проведено КВК-вікторину «Дзвенить струмочком рідна мова». Команди «Хмаринка» та «Сонечко» змагались у конкурсах на краще знання української мови, вміння відтворювати прислів’я за поданими фрагментами та пояснювати їх, відгадування загадок. Підвищенню пізнавального інтересу учнів, розвитку їх логічного мислення  сприяло проведення конкурсів на складання вірша-буріме,  розгадування кросвордів та шарад. Перемогу у вікторині здобула команда «Хмаринки».

   

   

     25.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: с. Крищинці вул.Колгоспна 51 Тульчинського району Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33

Email: kryschynci.shkola@i.ua