Новини

  Міжнародний день прав людини

  Сьогодні, 9 грудня, у нашому ліцеї ми відзначали Міжнародний день прав людини, який став завершальним у Всеукраїнському тижні права.  10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
  Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Окупація росією частини території України, порушення прав людини цією державою, численні терористичні акти та військові конфлікти по всьому світу свідчать про неспроможність як окремих держав, так і світової спільноти забезпечити на належному рівні захист прав людини і основоположних свобод.
  Тому як ніколи суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.
  Упродовж тижня вчителі історії та правознавства, класні керівники, педагог- організатор та психолог провели з дітьми ряд цікавих тематичних заходів та флешмоби "Діти народжуються не для війни" та "Діти України за мир".
  Міжнародний день прав людини нагадує всім про гідність кожної особистості, невід’ємність її громадянських, культурних, економічних, політичних і соціальних прав, а також про необхідність захищати ці права.


  02.01.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: с. Крищинці вул.Колгоспна 51 Тульчинського району Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33

Email: kryschynci.shkola@i.ua