Новини

  Педагогічна рада «Підвищення якості виховної роботи як можливого засобу формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості учня»

  24 березня 2016 року  було проведено педагогічну раду  «Підвищення якості виховної роботи як можливого  засобу формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості учня».   Мета педагогічної ради:  проаналізувати виховну роботу школи; визначити шляхи підвищення якості виховної роботи навчального закладу; сприяти вихованню в учнів духовно-моральних рис, громадянських та патріотичних якостей. Під час проведення педради виступили: 

  Дигас Н.В. з доповіддю «Підвищення  якості виховної роботи як можливого засобу формування духовно-моральних та громадських рис особистості», Клименко Т.П.,  класний керівник 4 класу, Горенська Л.Д. класний керівник 7 класу,  Ковтун Г.М. класний керівник 10 класу, які поділилися досвідом організації   виховної  роботи у своїх класних колективах. З педагогічним колективом було проведено педагогічно-патріотичну розважальну гру «Що? Де? Коли?».

  З  питанням  «Про атестацію педагогічних кадрів»   виступила   директор   школи Мельничук О.С.

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Сіраш А.М. ознайомила присутніх із  нормативною базою щодо проведення державної підсумкової атестації у 2015-2016 н.р. та наголосила на необхідності вибору третього предмета для ДПА  у 9 класі.

   

   

     25.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: с. Крищинці вул.Колгоспна 51 Тульчинського району Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33

Email: kryschynci.shkola@i.ua